Mikrofonlu Kumandalı Kulaklık

Ergonomik ve Şık Tasarım

Ergonomik bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı son derece konforlu bir kullanım gerçekleştirebilme imkânını beraberinde getirmekte ve sizlerle buluşturmaktadır. Aynı zamanda şık bir tasarımı bulunmaktadır. Şık tasarımı kullanım esnasına herhangi bir görüntü kirliliğine neden olmaz. Bu nedenle kullanıcısının şık görüntüsünü bozması söz konusu olmaz.


Sağlam Yapı

Üretiminde kullanılan malzemeler oldukça sağlam bir yapıya sahip olmaktadır. Bu nedenle kullanım gerçekleştirilmesi ile birlikte herhangi bir kopma ya da bozulma etkisi ile karşılaşılması mümkün olmaz. Bu da sizlere yeni bir kulaklık alma gereksinimi hissettirmeden uzun seneler boyunca kullanım gerçekleştirebilme imkânı sağlamaktadır.


Bağlantı Türü

Kablolu bir bağlantı yapısı bulunmaktadır. Bu nedenle ilgili bağlantının sağlanması ile birlikte direkt olarak kullanıma hazır hale gelir.Konnektör Tipi

3.5 mm değerinde jak ile bağlantı sağlamaktadır. Akıllı cihazın kulaklık girişine bağlamanız ile birlikte anında kullanımına başlayabilmeniz mümkün olmaktadır.


Kurulum Gerektirmez

İlgili bağlantının gerçekleştirilmesi ile birlikte direkt olarak çalışmaya hazır hale gelmektedir. Bu nedenle herhangi bir kurulum ya da yükleme işlemi gerçekleştirmenize gerek kalmadan en sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir ve telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Mikrofonlu Kumandalı Kulaklık

Diğer Satış Mağazalarımız

   

  • 20,00TL
  • Vergiler Hariç: 16,95TL

Ücretsiz Kargo

250 TL Ve Üzeri Tüm Alışverişleriniz Ücretsiz Kargo

Hızlı Teslimat

Ürününüz Aynı Gün Kargo ile Gönderilecektir

Güvenli Alışveriş

Web Sitemiz 256Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır