Teslimat ve Kargo

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras Kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır? Nasıl öderim?

Kargo ücreti ödeme şekline göre değişmeksizin (havale ya da kredi kartı) Türkiye’nin her yerine 8 TL’dir. Birden fazla ürün almanız durumunda da siparişiniz için tek kargo ücreti ödersiniz. Kargo ücretini sipariş esnasında ürün tutarı ile birlikte ödersiniz ve teslimat sırasında herhangi bir ödeme yapmazsınız. 250 TL’nin üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücretsizidir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İzmir’e 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür.

Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 15:00’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 18:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Gelen takip kodu ile Aras Kargo web sitesi üzerinden siparişinizi takip edebilirsiniz.

Yurt dışına sipariş verebilir miyim?

Şu an için yurt dışına teslimat yapılmamaktadır.